Цього літа ми мали чудове маленьке турне – виступ в ризькому клубі Folkklubs Ala Pagrabs та декілька виступів у Фінляндії: дводенний фестиваль Verlan Aika у містечку Верла та неймовірний захід у Расеборгському Замку, "Ніч мітів".
Деякі концертні відео, якими ми хочемо з вами поділитись :
Також ми записали це відео, поки жили у фінському лісі :)
| |
Дорогі наші слухачі!
З великою радістю хочемо повідомити Вам важливу новину, що наш новий альбом "Rota Fortunae" – пісні на лірику вагантів зі збірки XIIIст. "Carmina Burana" вже вийшов у продаж, і Ви можете придбати
наш новий доробок у цифровому варіанті на сайті Bandcamp або замовити у нас диск поштою, за спеціальною ціною для мешканців України,
зв‘язавшись із нами по електронній пошті або за телефоном в розділі "контакти".
Сподіваємось, що Вам сподобається наша нова робота!
Альбом "Rota Fortunae" – це якісний трьохпанельний дігіпак з матовою ламінацією і повноколірним буклетом.
| |
Ми запрошуємо Вас у Середньовіччя!
Презентація нового альбому Ансамблю старовинної музики Kings & Beggars «Rota Fortunae» та фантастична вистава-феєрія від Театру історичного танцю Al'entrada – це поєднання середньовічної музики і театру!
Пісні зі збірки лірики вагантів «Carmina Burana» (XIIIст.), танці, яскраві костюми, атмосфера минулих часів у новому проекті «Rota Fortunae» (Колесо Фортуни). Все це Ви зможете побачити у цій новій надзвичайній події:
17 травня у Львові! (квитки можна придбати на gastroli.ua з будь-якої точки світу)
21 травня у Києві! (квитки можна буде придбати на вході)
На Вас чекатимуть відважні лицарі, закохані дами, працелюбні селяни, що зберуться на веселе весняне свято, персонажі улюблених легенд, міфічні створіння і звичайні мешканці середньовічного міста.
Комусь із них Фортуна буде посміхатися, а до когось із заточеною косою прийде сама Смерть. Та чи не цей кругообіг ми звемо життям?
Отож запрошуємо Вас на цю яскраву подію, що відбудеться вперше в Україні!
| |
Ось і настав час розповісти про подію, над якою ми працювали протягом трьох років і якою від недавнього часу інтригували наших слухачів!
Колесо Фортуни із давніх давен займало далеко не останнє місце в символіці і є надзвичайно актуальним і в наш час. Обертання Колеса Фортуни не знає пощади, воно символізує велике світове кругообертання,
яке нікому не зумовлює виграшу заздалегідь, перед ним усі люди рівні. Той, хто сьогодні піднесений, завтра буде принижений; той, хто нині перебуває внизу, завтра піднесеться на вершину.
Колесо Фортуни, в його космічному аспекті, відображає уявлення про циклічність часу, на відміну від часу лінійного; воно є уособленням вічної круговерті буття, символ світового порядку.
В архітектурі виразом цього образу стала готична троянда.У Римі доля (жереб долі) називалася Фортуною і мала таке ж значення. Пізніше, в християнські часи, Фортуна стала сприйматися як щастя і нещастя,
як дві сили, що впливають на людину: світла - ангел, що стоїть за правим плечем, і темна - чорт, що виглядає з-за лівого плеча.
У перші століття Середньовіччя в народній культурі образ Фортуни зблизився з германськими уявленнями про долю, які включали в себе «щастя» і «нещастя», «успіх» і «невдачу», «долю» і «везіння».
Таке зближення відбилося в героїчному епосі, поезії скальдів. Крилата Фортуна послужила одним з прообразів християнських ангелів.
Особливе місце образ Фортуни зайняв у високій культурі західноєвропейського Середньовіччя. Її фігуру ми зустрічаємо в середньовічних манускриптах, у віршах трубадурів і вагантів; навіть середньовічні
юристи вважали можливим звертатися до Фортуни при тлумаченні правових казусів, не кажучи вже про те, що Фортуна – одна з улюблених тем середньовічної філософії.
Символ Колеса Фортуни отримав віддзеркалення в безлічі середньовічних трактатів, серед яких є «Carmina Burana», також відома як «Codex Buranus» — ілюстрований манускрипт XIII століття, що являє собою р
укописну поетичну збірку (в даний час перебуває в національній бібліотеці Мюнхена). Назва манускрипту на латині означає «Пісні Боєрна» (середньовічний монастир Beuern, нині в Бенедиктбоєрні, Баварія,
де рукопис було знайдено 1803 року). Цей найбільший відомий збірник поезії вагантів складено в Південній Німеччині в XIII столітті, налічує 315 текстів різного обсягу.
Саме лірику цього рукопису львівський ансамбль старовинної музики Kings & Beggars має честь представити широкій публіці у травні цього року в новому альбомі «Rota Fortunae» (Колесо Фортуни).
До того ж, в презентації альбому візьме участь київський театр історичного танцю Al'entrada, який довершить дійство фантастичною виставою-феєрією з надзвичайно яскравими костюмами і цікавими сюжетами!
Ця середньовічна музично-театральна вистава і презентація альбому відбудеться:
у Львові (17 травня, о 19.00, клуб "Picasso", вул.Зелена,88) – Подія у VK
в Києві (21 травня, о 19.00,
"Метрополь Live Stage", вул.Прорізна, 8) – Подія у VK
Подальша інформація щодо квитків, їх вартості та місця продажу буде
згодом на нашому сайті. Стежте за новинами!
Автор обкладинки – художниця Уляна Романiв
| |
Дорогі наші друзі!
Щиро вітаємо Вас з Новим Роком! Нехай в Новому році Вас супроводжує багато приємних і яскравих подій, а також, звичайно, хороша музика!
Як невеличкий подарунок, хочемо представити Вам один з наших численних нових записів, що увійдуть в новий альбом, який ми з радістю представимо Вам навесні, і робота над яким зараз дуже активно триває!
|
|
|
|